Antakya Mobilyacılığına Anmogep Projesi Yapı Taşı Olacak

Antakya Mobilyacılığına Anmogep Projesi Yapı Taşı Olacak

Antakya Mobilyacılığına Anmogep Projesi Yapı Taşı Olacak

 

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası girişimiyle, ülkemizin ve Hatay'ın Mobilya sektöründeki en önemli projelerinden biri olan Antakya Mobilyacılığını Geliştirme Projesi (ANMOGEP) kapsamında, ATSO'ya üye mobilya sektörü temsilcilerinin katılımıyla "İş Geliştirme Seminerleri" düzenlendi. Mobilya sektöründe rekabetçiliğin arttırılmasını hedefleyen seminerler; Mobilya Tasarımı ve Dış Ticaret ile Maliyet / Fiyatlandırma ve İletişim Teknikleri konularında gerçekleştirildi. Seminere katılan mobilyacıların beğenisini kazandığı belirtilen ve iki grup halinde Savon Otel'de gerçekleştirilen programda katılımcılara sertifika verildi.

 

Antakya Mobilyacılığını Geliştirme Projesi'nin sertifika töreninde konuşan ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya mobilyacılığında bir yapı taşı olacak bu Proje'ye yıllardan beri ATSO olarak dört elle sarıldıklarını ve tüm kaynakları seferber ettiklerini dile getirdi.

 

ANMOGEP Projesi'nin bitme aşamasına geldiğini ve Hatay mobilyacılığının hizmetine en kısa zamanda sunulacağını büyük bir gururla belirten Çinçin, “Proje ile ilgili bir diğer sevindirici nokta, Antakya Mobilya sektöründe hizmet veren Mobilyacılarımızın bu Proje'ye sahip çıkmaları ve benimsemeleridir” dedi. Çinçin, bu Proje sayesinde Antakya mobilyacılığının Türkiye'de hak ettiği yere geleceğine inandığını sözlerine ekledi.

Adil Yeşildağ

 

Kaynak: Antakya Gazetesi

Tarih: 29.02.2016

Antakya Mobilyası © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.
Antakya Mobilyası -