IMOB - 13. Mobilya Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarında sektörle buluşacak.

Antakya Mobilyası, 24 – 29 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenecek, IMOB - 13. Mobilya Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarında sektörle buluşacak.

 

Türkiye’nin dünya mobilya üretiminde ilk 10 ülke içinde yer alması hedefi doğrultusunda, “Antakya Mobilyacılığını Geliştirme Projesi” sektörün rekabet gücünü arttırmayı ve markalaşmasını destekliyor.

 

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın “Yararlanıcı Kurum” olarak yer aldığı proje kapsamında yapılan, tarihi dokuya ilişkin saha çalışmaları sonucunda, çağdaş ve modern bir kimliğe kavuşturulacak mobilyalarda kullanılacak form ve motifler kentin tarihi belleğinden seçildi.

 

Uluslararası ve ulusal çapta başarılı tasarımcıların, seçilen motiflerden esinlenerek tasarladığı tasarımlar, uzun bir geçmişi olan ve yerel el yapımı mobilya üreticileri tarafından üretildi ve “Antakya Mobilyası” markası altında Geleneksel, Neoklasik ve Modern mobilya ve aksesuar koleksiyonları hazırlandı.

 

Koleksiyonlar, 24-29 Ocak 2017 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan İMOB - 13. Mobilya Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarın Hall 11, Stand no: B03 de sergilenecek.

 

Tüm sektör temsilcilerini bu gururu paylaşmak için standımıza bekliyoruz.

Antakya Mobilyası © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.
Antakya Mobilyası -